Tel. 693 566 363
Instal Budex Gniezno O firmie

O firmie

Nasza firma proponuje Państwu szeroki pakiet usług instalacyjnych, remontowych i ogólnobudowlanych. Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonawstwie, doradztwie, modernizacjach, serwisowaniu oraz naprawach instalacji elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, CO (centralnego ogrzewania), montażowych i wykończeniowych.

 

Realizujemy zlecenia firmowe i indywidualne na kompleksowe i pojedyncze roboty związane z wykonaniem instalacji i usługi montażowych w lokalach mieszkalnych (domach, mieszkaniach, garażach, działkach) jak i w lokalach usługowych (halach, sklepach). Wykonujemy usługi w nowych budynkach jak i modernizujemy istniejące. Wykonujemy duże zlecenia (wielodniowe) jak i małe prac (jedno dniowe, kilku godzinne).

 

Nasza firma działa w województwie wielkopolskim głównie na terenach: Gniezno, Wrześni i Trzemeszna.

Cechuje nas terminowość, jakość, solidność oraz nieustanna troska o bezpieczeństwo wykonanych przez naszą firmę usług w przystępnych i konkurencyjnych cenach.

Firma INSTAL-BUDEX cieszy się renomą wśród wielu klientów ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby Państwo byli zadowoleni z świadczonych przez naszą firmę usług monterskich i instalacyjnych.

O wysokiej jakości naszych usług świadczą przede wszystkim zadowoleni klienci, których przybywa z każdym miesiącem działalności naszej firmy.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez naszą firmę usług.

Dane kontaktowe

linia

telefon kontaktowy
693 566 363

adres e-mail

instalbudex@op.pl poczta
Formularz zapytania

linia

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności